Svatební stránky Fotogalerie
Seznam hostů Výběr z několika šablon
Rezervace darů Svatební stůl
Svatební plánovač A mnoho dalšího...

Články

Proč mít svatební stránky na internetu

Svatební den patří bez pochyb k nejvýznamnějším dnům našeho života. Měl by být krásným potvrzením našeho vztahu a také pohodovým a pozitivním setkáním s našimi blízkými. Takto většinou vypadá první představa ve chvíli, kdy muž požádá svou vyvolenou o ruku. Pevně věřím, že to tak většinou i skončí. Z vlastní zkušenosti, ale vím, že v období příprav svatby se tento ideál začne vytrácet. Je až k nevíře, kolik věcí je pro tento jeden den potřeba zařídit. Počínaje výběrem místa obřadu, přes pozvání hostů, po vymyšlení zasedacího pořádku u svatebního stolu. 


Svatebni stranky ukazka Svatebni stranky ukazka


V dnešní době, kdy jsme všichni téměř denně na internetu, určitě stojí zato využit webovou aplikaci, která nám s organizací svatby pomůže. Tím prvním, co vlastní svatební stránky přináší je samotná prezentace svatby. Nejde jen o to dát blízkým vědět, že se budeme brát, ale také tím získají pocit, že se na svatbě opravdu pracuje. Dalším a asi nejvýznamnějším přínosem je možnost informovat svatební hosty o průběhu svatebního dne. Pokud na své stránky napíšete, kdy a kam mají hosté přijet, v kolik přesně začíná samotný obřad nebo jestli a kde budou moci přespat, tak sobě i svým hostům zcela jistě ušetříte spoustu času s telefonováním těsně před svatbou. Jednotlivé stránky má smysl doplnit obrázky, které je udělají atraktivnější a přehlednější. Taková mapka k místu obřadu nebo fotografie hotelu přijde vhod. 


Možnosti svatebních stránek zde ale rozhodně nekončí. Jejich síla se ukáže v okamžiku, jakmile si na web doplníte seznam hostů. Poté můžete například snadno rozeslat hromadný email všem pozvaným. Pokud hostům přidělíte heslo, mohou se sami na váš svatební web přihlásit. To jim umožní dostat se na stránky, které jste označili jako neveřejné (např. fotogalerie). 


Vaši hosté Vám zajisté budou chtít dát svatební dárky. Jak ale zajistit, abyste nedostali něco, co opravdu nepotřebujete nebo stejnou věc vícekrát? I na tohle má svatební web odpověď. Řešením je rezervace svatebních darů. Jednoduše si na vašich svatebních stránkách vytvoříte seznam věcí, které byste rádi dostali. Vaši hosté si je pak mohou před svatbou zarezervovat. Dalším úkolem před samotným obřadem je usazení lidí ke svatebnímu stolu. Tady vám svatební web může opět pomoci. Snadno si namodelujete Váš svatební stůl a k němu umístíte hosty z Vašeho seznamu. Výsledný zasedací pořádek si můžete snadno vytisknout a vzít s sebou na obřad. 


Asi ne všechny informace o naší svatbě by měly být dostupné na internetu, proto svatební stránky umožňují u jednotlivých části nastavit viditelnost jen pro přihlášené hosty nebo je schovat úplně. 


Svatební webové stránky jsou jistě velmi užitečným pomocníkem při přípravě svatebního dne. Všechny výše uvedené výhody Vám přináší web www.OnasiSvatbe.cz. Registrací, která je v základní verzi na rok zcela zdarma, získáte vlastní svatební stránky na adrese vámizvolenádoména.onasisvatbe.cz (např. evaajan.onasisvatbe.cz). Kromě stránek Svatební den, Doprava, Ubytování hostu a Rozlučka se svobodou získáváte aplikace Seznam hostů, Rezervace darů, Svatební stůl, fotogalerii a mnoho dalšího. Váš svatební web si můžete zdarma, snadno a rychle založit zde


 Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Netradiční ozdoba svatebních aut

Celou naší svatbu jsme se snažili pojmout trochu netradičně. Této snaze neunikla ani výzdoba ...

Proč mít svatební stránky na internetu

Svatební den patří bez pochyb k nejvýznamnějším dnům našeho života. Měl by být ...

Správný zasedací pořádek u svatebního stolu

Jak správně usadit hosty ke svatebnímu stolu? Tuto otázky si položí každý, kdo připravuje ...