Svatební stránky Fotogalerie
Seznam hostů Výběr z několika šablon
Rezervace darů Svatební stůl
Svatební plánovač A mnoho dalšího...

Články

Jak si snadno a rychle založit svatební web

Vytvoření vlastního svatebního webu na www.OnasiSvatbe.cz je opravdu snadné a netrvá ani dvě minuty. Před samotnou registrací je třeba si promyslet dvě věci. Tou první je výběr vzhledu Vašich svatebních stránek. V sekci Grafické šablony naleznete několik atraktivních variant s různými motivy a barevnými kombinacemi. U každé šablony je odkaz na ukázkový web. Takže se můžete podívat, jak by Vaše stránky mohly vypadat. Vyberte si tu, která se nejlépe hodí k Vám a Vaší svatbě a klikněte na tlačítko Založit svatební web se šablonou XYZ.


Svatební web


Dalším krokem je subdoména, na které budou Vaše svatební stránky dostupné. Jde o první část adresy před .OnasiSvatbe.cz. Vhodnou variantou mohou být křestní jména nevěsty a ženicha (např. JanAEva.onasisvatbe.cz) nebo příjmení, které budou novomanželé po svatbě používat (např. novakovi.onasisvatbe.cz). Výběr je ale jen na Vás a můžete si vymyslet cokoli. Je jen třeba splnit požadavky na platnou internetovou adresu. Je možné použít velká a malá písmena anglické abecedy a číslice. Vámi vybranou adresu vložte do pole Doména na stránce s registračním formulářem. 


Během registrace si můžete zvolit jednu ze dvou variant služby. Varianta FREE je zcela zdarma. Pokud budete chtít využít možnosti svatebního webu naplno, vyberte si variantu PREMIUM. Klidně si můžete nejprve vyzkoušet bezplatnou variant FREE. Přechod na verzi PREMIUM je vždy možný. 


Na stránce s registrací je potřeba zadat Vaše jméno a příjmení. Dále pak email, který bude sloužit i jako Vaše přihlašovací jméno na vaše svatební stránky, a heslo. Můžete také zadat další kontaktní údaje, které nám ulehčí případnou komunikaci, ale není to podmínkou. Pak už stačí jen opsat kontrolní kód a stisknout tlačítko Registrovat. 


Následuje poslední krok registrace, kterým je aktivace Vašeho účtu. Na Váš email Vám přijde zpráva s aktivačním odkazem. Jakmile na něj kliknete, budete se moci přihlásit do správy Vašeho svatebního webu. Můžete použít přihlašovací dialog buď na stránce www.OnasiSvatbe.cz nebo přímo na již funkční adrese vašedoména.OnasiSvatbe.cz. 


Váše svatební stránky jsou tímto plně funkční a vy můžete začít s vyplňováním jejich obsahu. Jak na to si podrobně probereme v dalším článku.


 


 Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Jak přidat svatebního hosta z přátel na Facebooku jedním kliknutím

Služba OnasiSvatbe.cz je nyní dostupná jako Facebook aplikace. S tím přichází řada novinek. ...

Jak zabavit svatební hosty během focení novomanželů

Fotografování novomanželů probíhá nejčastěji po slavnostním obědě. Hosté mají ...

Proč mít svatební stránky na internetu

Svatební den patří bez pochyb k nejvýznamnějším dnům našeho života. Měl by být ...